MENU
O NAS
Działając  nieprzerwanie od ponad  15 lat na terenie  całej Polski pragniemy zachęcić Państwa do współpracy z naszą firmą.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, gdyż każdy obiekt wymaga innych rozwiązań i pomysłów. Zapewniając najwyższe bezpieczeństwo nie stosujemy powtarzalnych koncepcji, zbieramy informacje, na podstawie których przygotowujemy odpowiedni plan ochrony. Każdy odbiorca może liczyć na naszą pomoc oraz doradztwo w zakresie projektowania i wykonania systemów ochrony i zabezpieczeń.

Działamy  w sposób  rzetelny  i profesjonalny  w  oparciu o najnowocześniejsze  rozwiązania   technologiczne z poszanowaniem interesów Zleceniodawców oraz prawa i etyki zawodowej. Strategia naszej firmy opiera się na solidnej  podstawie  jaką  jest   niewątpliwe  wysoce  wyspecjalizowane  Centrum  Monitorowania  funkcjonujące w oparciu o  standardy  UCI  -  zapraszamy celem prezentacji.

Naszym atutem są nie tylko wykwalifikowani pracownicy, ale również fakt, iż wszystkie nasze Grupy Interwencyjne działają zgodnie z wymogami SUFO (Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne). Skład Grupy Interwencyjnej to zawsze minimum dwóch licencjonowanych agentów ochrony wyposażonych w broń palną oraz specjalistyczny osprzęt. Dział techniczny to również specjaliści posiadający najwyższe kwalifikacje do wykonywania  stałego  nadzoru technicznego, okresowych przeglądów oraz usług serwisu, jednocześnie dbający o najwyższe standardy.

Wyrażam nadzieję, że nasza oferta jest dla Państwa interesująca i docenią Państwo jej atrakcyjność zarówno pod względem ekonomicznym jak i technicznym.
                                                                                    W oczekiwaniu na Państwa zainteresowanie,
                                                                                                             mgr Karol Robert Owczarek

Przedstawiamy Państwu kilka wybranych referencji potwierdzających nasz profesjonalizm:

Z firmą wiąże nas umowa na usługi ochrony fizycznej, polegającej na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz monitorowania za pomocą systemów kamer.
Współpracę oceniamy jako w pełni spełniającą nasze oczekiwania i wymagania co do realizacji postanowień umowy. Pracowników firmy cechuje wysoki profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych im zadań. Dzięki temu bezpieczeństwo naszego Urzędu jest realizowane na wysokim poziomie. Solidność, sumienność, wysoka kultura osobista pracowników pozwala na profesjonalne i bezkonfliktowe załatwianie wszelkich spraw związanych z ochroną naszej firmy.
Pragniemy również docenić wysoki poziom kontaktów z właścicielami firmy, ich zaangażowanie w utrzymanie wysokiego poziomu usług i ciągłe dążenie do podniesienia i rozszerzenia wachlarza oferty.
Burmistrz Miasta Zdzisław Czapla
 
Z przyjemnością informujemy, że firma jest solidnym i rzetelnym partnerem.
Wiedza i profesjonalizm w ramach wzajemnej współpracy w pełni spełniły nasze oczekiwania.
Salon Fryzjerski Mirosław Jaszczak
 
Firma realizuje na rzecz naszej firmy usługi w zakresie: monitorowania systemu alarmowego, systemu telewizji przemysłowej (DVR), oraz patrolowania przez Grupę Interwencyjną.
Stwierdzamy, że pracownicy są zdyscyplinowani, wykonują swoje obowiązki w sposób należyty, sumienny i odpowiedzialny.
Sabpol Dyrektor Grębowicz
 
Mając na uwadze dotychczasową współpracę polecamy usługi firmy wszystkim zainteresowanym osobom oraz firmom.               
                                                                                                                          Augusto Janusz Przybysz
 
Z przyjemnością informujemy, że firma  jest solidnym i rzetelnym parterem.
Osoby nadzorujące wykonanie usługi są dobrze przygotowane merytorycznie, otwarte na sugestie zmian i pozostają w stałym kontakcie z klientem.
CKU Dyrektor Pachciarz
 
Wiedza i profesjonalizm w ramach wzajemnej współpracy w pełni spełniły nasze oczekiwania.
UGiM Tuliszków Ciesielski
 
Urząd Ochrony Zabytków w Poznaniu Delegatura w Koninie współpracuje z firmą od 2005r.
Przez ten okres nie było żadnych zastrzeżeń, co do jej usług, czym zasłużyła sobie na potwierdzenie ich fachowości i rzetelności wykonywanych przez nią zadań.
Woj. Urząd Zabytków dr Janusz Tomala
 
 
 
 
BOK+48 63 240 60 44
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY