MENU
mobilne zestawy CCTVmobilne zestawy CCTV
Zestaw mobilny monitoring, to obecnie jedna z najlepszych propozycji na prowadzenie przenośnej obserwacji osób i obiektów. Zestawy mobilne dla monitoringu składają się z urządzeń dozorowych najwyższej klasy. Ponadto, zestaw przenośnego monitoringu wizyjnego to wszechstronność działania oraz bezawaryjność pracy. Pozwalają na rejestrowanie zarówno wizji jak i fonii. Mobilny monitoring powszechnie wykorzystywany jest przez profesjonalne biura detektywistyczne oraz Policję Drogową.

Bezprzewodowe systemy świetnie radzą sobie w sytuacjach, w których nie ma możliwości zastosowania skomplikowanej sieci kablowej, a także mogą stanowić rozszerzenie już istniejących instalacji. Należy także zauważyć, że dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym większość zarzutów stawianych systemom bezprzewodowym stała się nieaktualna.

Urządzenia te realizują w czasie rzeczywistym stabilną transmisję obrazu PAL o wysokiej jakości. Umożliwiają kilkukrotną ­retransmisję sygnału, co pozwala na zastosowanie systemów serii CAM w większości profesjonalnych systemów monitoringu. Urządzenia nowej serii charakteryzują się bardzo dokładną separacją międzykanałową co pozwala znacznie poprawić jakość przesyłanego obrazu oraz wyeliminować zakłócenia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest cyfrowy zestaw, przeznaczony dla operatorów kamer telewizyjnych. System ten realizuje wysokiej jakości przekaz sygnału podczas przemieszczania się kamerzysty na odległość nawet pięciuset metrów.  Zestaw wykorzystywany jest do realizacji radiowej transmisji nagrań ze scen teatralnych, imprez plenerowych, a także podczas podglądu obrazów z planów zdjęciowych. Nadajnik posiada na wyposażeniu specjalne uchwyty kamerowe, umożliwia to współpracę niemalże z każdą kamerą TV. Szeroki zakres zastosowań bezprzewodowych systemów transmisji dźwięku i obrazu umożliwia tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych systemów dozoru wizyjnego. Należy jednak pamiętać, iż tylko najlepszej jakości urządzenia dają gwarancję poprawnej transmisji.
 
BOK+48 63 240 60 44
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY